מטרו נדל
מאי 29, 2022

רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים

רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים מלווה את תהליך השיווק החל מהשלב הראשון. פעילות רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים הינה מקיפה בתחומה וכוללת את כל השלבים בשיווק פרויקטים החל משיווק הפרויקט ועד למסירת המפתח לקונים.

אודות רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים

רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים גם מלווה יזמים לפני רכישת קרקעות ומנתחת יתרונות וחסרונות בכל שוק נדלן בחוץ לארץ.
רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים מתמחה גם בארגון וניהול קבוצת קונים מרוכזת ואף מאתרת עסקאות נדלן משתלמות מתחת לרדאר.

רפאל פרמנד
צרו קשר עם רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים אם אתם רוצים להצטרף לעולם הנדלן ולהצליח לייצר הכנסה ותשואות נאות מהשכרת נכסי נדלן.
רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים מתמחה בניהול ושיווק פרויקטים בתחום המשרדים והמגורים בחוץ לארץ.
חפשו רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים בגוגל אם אתם רוצים להיות יזמי נדלן שיודעים למצוא עסקאות ונכסי נדלן בפחות ממחירי השוק.
בחברת רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים תלמדו כיצד להכין תכנית מסודרת שבסיומה תהיו עם נכסים בנדלן ותלמדו לעשות מחקר שוק מקיף לפני כל רכישה של נכס.

רפאל פרמנד
עם רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים תלמדו כיצד לקנות דירות ונכסים מתחת למחירי השוק, כיצד תבנו רשת נכסים שתייצר לכם הכנסה קבועה, כיצד תבצעו עסקת נדלן ללא הון עצמי ועוד.
התקשרו לחברת רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים אם אתם רואים את עצמכם בעוד מספר שנים עם הכנסות קבועות מהשכרת נכסי נדלן.
צרו קשר עם רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים אם אתם מחפשים לייצר לעצמכם הכנסות נוספות, אם אתם רוצים שליטה בעתידכם הכלכלי, אם אתם רוצים הזדמנויות נדלן מעולות.

רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים היסטוריה

רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים עובדת מול קהלים זרים גם כן בשיווק פרויקטים למגורים ומסחר.
רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים הוקמה בתחילת שנות האלפיים לאחר שנות פעילות רבות של מייסדיה בנדלן פרוייקטים בחו"ל החלה החברה לשווק פרוייקטים בחוץ לארץ בעיקר בארצות הברית ובמערב אירופה.
רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים משווקת פרויקטי נדלן ומקימה אתרי מכירות עם אנשי מכירות מנוסים ומעולים ומנהלי משא ומתן עד לסגירת חוזה.

רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים טיפים למשקיעים

טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו סימנים של רטיבות ועובש. בדקו ברזים, קרמיקה, דלתות דוד שמש או חשמל, חלונות ותריסים.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: כיצד תגיעו למכירה מוצלחת של הנכס? תמחרו בצורה הגיונית. הרוכשים מבצעים סקרי שוק ובודקים מחירים של נכסים זהים שנמכרו בתקופה האחרונה. מחירים גבוהים מדי ירחיקו רוכשים מתאימים לנכס.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו את סביבת המגורים בשעות שונות ביום ובשעות הערב. בדקו גם את מצב החנייה באזור.

רפאל פרמנד
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו שחדרי המדרגות נקיים, חדרי האשפה נקיים ומטופחים ושהאזור שקט.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: כיצד תגיעו למכירה מוצלחת של הנכס? התייעצו עם עורך דין, בדקו את גובה המס ואת המסים וההיטלים שאתם אמורים לשלם.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? ודאו שבעל הנכס יתקן כל בעייה שהתגלתה וכל פגם וחשוב שתעשו זאת לפני שאתם חותמים על חוזה. חשוב שהכל יהיה מתועד.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו עסקאות דומות באזור ומה היו המחירים בעסקאות אלה.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו שהבעלים הוא זה שמוכר לכם את הדירה ולא איזה נציג או חלילה נוכל.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: כיצד תגיעו למכירה מוצלחת של הנכס? פרסמו את הנכס רק כשבאמת תהיו מעוניינים למכור. נכס הנמצא בשוק הרבה זמן, קונים מאבדים עניין או חושדים.
טיפ רפאל פרמנד קניית ומכירת נכסים: מה לבדוק לפני שקונים דירה? בדקו את השכנים ממה שאתם יכולים להתרשם. שכנים טובים הם דבר חשוב בקניית דירה או לפחות לא שכנים רעים או רעשניים.

רפאל פרמנד ברשת האינטרנט

רפאל פרמנד האתר הרשמי

רפאל פרמנד כתבה באתר נדלן

רפאל פרמנד בפייסבוק

רפאל פרמנד בלינקדאין

רפאל פרמנד בטוויטר

רפאל פרמנד באינסטגרם

רפאל פרמנד בפינטרסט

רפאל פרמנד ב MYPEN

רפאל פרמנד בפון אינדקס

רפאל פרמנד דף נחיתה

רפאל פרמנד יזמות נדל"ן כתבה

רפאל פרמנד בבזק 144

רפאל פרמנד באיזי

רפאל פרמנד ב ABOUT ME

רפאל פרמנד ב FLIPBOARD

רפאל פרמנד ביוטיוב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.